RUST SINIRSIZ PARA KAZANMA SANŞI !!!

RUST SINIRSIZ PARA KAZANMA SANŞI !!


Merhaba rust seven kitle sizlere bu gün nasıl rust üzerinden sınırsız para kazanma şansını sunucağım. İlk olarak yapmanız gereken Rust oyununuz olması gerekiyor.Ardından steam üzerinde 10tl gibi bir para olursa iyi daha iyi kazanma şanısınız var. 


NASIL YAPABİLİRİM ?


Rust oyunumuz oyun için silah skinleri chest,kıyafet,kaya,fırın gibi oyun için skinleri bulunuyor bunları normal oyuncular tasaralıyor ve oy birliği ile rust item store çıkıyor.En çok oy alan 8-10 eşya rust item store düşüyor.Ve bu itemler steam pazarina düşmüyor ilk olarak rust item store görüyorsunuz sadece oyun içi aktif olucaktır.
1 hafta sonra artık steam üzerinden satış yapma haline geliyor ve rust item store da iken ucuza satılan bu itemler normal steam pazarina çıkış yaptıktan sonra steam ve oyuncular buna bi miktar daha pahalıya satıyolar siz burda fırsattan faydalanıcaksınız.Bir itemi normalde rust item store dan 10tl ye aldıysanız bu 1 hafta sonra steam pazarına çıkınca bu item 18 19tl oluyor ve siz bunu sattıktan sonra bedavadan para kazanma şansına sahip oluyorsunuz.
peki nasıl olucak bu iş ?
NASIL KAZANACAĞIM ?İlk olarak yapmanız gereken RUST İTEM STORE giriş yapalım.

Giriş yaptıktan sonra siyah ya da beyaz eşyaları alırsanız daha çok yükseliyor fiyatları insanlar  daha çok beğeniyor ve fiyati yüksek oluyor. yeni hoodie ve pantolonlar daha çok yükseliyor,gözünüze iyi gelen itemleri paranızı yettigi kadar alınız.Ve  aldıktan sonra 1 hafta steam rust pazarına düşmesi için beklemeniz gerekiyor.

Bekledikten sonra steam pazarina düştükten sonra rust pazarından aldığınız skinin ismini aratin ve kaç tl oldugunu görüceksiniz aldığınız fiyatin 2 katını bile katlamış olabilir bu sistemle yaparak steam üzerinden ücretsiz bir şekilde zengin olabilirsiniz :)
1 yorum: