DONT STARVE HAMLET FULL İNDİR

       DONT STARVE HAMLET İNDİR

Dont Starve Hamlet adlı oyunumuz tek oyunculu ve 2D bir oyun olup, Dont Starve Together'dan bambaşka bir oyun modudur, karıştırılmamalıdır. İkisi birbirine hiç de benzemezler. Bu oyun modumuzda balonumuzla uçarken balonumuz patlıyor ve kendimizi elit domuzların olduğu, domuzların modern bir şekilde yaşadığı bir evrende buluyoruz kendimizi. Oyundaki ilk hedef bu köyü bulmak. Aslında köy de denmez şehir desek daha doğru olur. Şehiri ararken yolda machete (maçata) nız ile etrafta gördüğünüz şeyleri toplamanız, hayvanları öldürüp onların tüylerini elde etmeniz gerekiyor. Çünkü onları daha sonra köylülere satacağız. köyümüzü bulduktan sonra etrafta bulunan 5 tüccar ile yolda bulduklarınızı para karşılığı takaslayacağız ve kendimize bir ev satın alacağız. Daha ne duruyorsun! Oyun sürükleyici bir hikayeye sahiptir, tavsiye ederim. Kurulumun nasıl yapılacağı aşağıda resimlerle anlatılmakta. Sayfamız hoşunuza giderse arkadaşlarınıza da göstermeyi hor görmeyin :D Şimdiden iyi eğlenceler!!İşletim Sistemi: Windows Vista/Windows 7/Windows 8.
İşlemci: 1.7+ GHz or better.
Bellek: 1 GB RAM.
Ekran Kartı: Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher.
DirectX: Sürüm 9.0c.
Depolama: 750 MB kullanılabilir alan.


TORRENT İNDİRKURULUM


 Torrrent dosyasını indirdikten sonra kuruyoruz kurulum işlemi bitince.  programımızı açıyoruz.Ve ondan sonra sitemizde bulunan TORRENT İNDİR butonuna tıklıyoruz. 
bu dosyada indikten sonra sadece yapmanız gereken indiriğiniz dosyayı bulup progamın üzerine sürüklemek kalıyor. eğer yapamassanız yorumlarda bildirin yardımcı olacağım.
Hiç yorum yok