CITIES SKYLINES İNDİR-FULL TÜRKÇE


CITIES SKYLINES İNDİR-FULL TÜRKÇE

Cities:Skylines oyunu şu sıralar en önde gelen şehir tasarlama oyunlarındandır. Oyundaki amacınız başlangıçta size verilen bir miktar parayla sıfırdan bir şehir oluşturup, bu şehri kendi eklemeleriniz sonucunda daha güzel bir yere getirmektir. Oyunda gelir-gider tablonuzdan yola çıkıp ve insanların ihtiyaçlarına bakıp şehrinizin refah seviyesini yüksek tutarak şehrinizin nüfusunu, aynı oranla da gelirinizi yükseltebilirsiniz. Belirli seviyelere geldiğinizde açılacak olan yapıları tamamlayarak şehrinize daha güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Oyunda halkınızın temel ihtiyaçları çok önemlidir. Nüfusa oranla yollarınızı genişletmeli, çöplükler koymalı, elektrik elde etmeli, otobüs-uçak-metro vb. ulaşım aracı eklemelisiniz. Yoksa nüfusunuz yavaş yavaş azalır ve geliriniz düşer. Kısacası oyunda bir belediye başkanısınız. Bu oyun çok fazla bi gereksinim istemeyen bir oyun olduğundan oynamaya değer olduğunu düşünüyoruz. Oyunu bizlere destek olmak için paylaşırsanz bizleri mutlu edersiniz. Şimdiden iyi eğlenceler...

                  -İşletim Sistemi: OS X 10.9 (64-bit)
                  -İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz / AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz.
                  -Bellek: 4 GB RAM.
                  -Grafik: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB / ATI Radeon HD 5670, 512 MB.
                  -Ağ: Genişbant internet bağlantısı
                  -HDD: 4 GB kullanılabilir alan.


Hemenİndir drive
Torrentindir drive

 


RAR ŞİFRESİ: Gamedakika.com yada oyunindir.vip

Yapılışı . öncelikle Oyunun yüklü olduğu kısıma Files dosyasını atmanız yeterli olucaktır. eksi yamanız var ise silmeniz gerekmektedir. Oyun içi Mod kısmından aktif edip oyun ayarlarından "Basitleştirilmiş Çince" ye tıklamanız yeterli olucaktır . keyifli dakikalar
KURULUM


 Torrrent dosyasını indirdikten sonra kuruyoruz kurulum işlemi bitince.  programımızı açıyoruz.Ve ondan sonra sitemizde bulunan TORRENT İNDİR butonuna tıklıyoruz. 
bu dosyada indikten sonra sadece yapmanız gereken indiriğiniz dosyayı bulup progamın üzerine sürüklemek kalıyor. eğer yapamassanız yorumlarda bildirin yardımcı olacağım.

3 yorum:

  1. Hocam oyunu açıyorum harita seçiyorum oyun ekranı yükleniyor son yüklenmesine ramak kala arkadan yüklendiğine dair oyundan sesler geliyor fakat ekran gelmiyor yükleniyor ekranında kalıyor bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

    YanıtlaSil